Тетяна Вакал
Тетяна ВакалХудожній керівник. Клас вокалу. Координатор проектів.
Закінчила музичну школу, Дніпропетровський педагогічний коледж, Криворізький державний педагогічний університет за фахом «Музичний керівник в дитячому садку. Вчитель музики, етики та естетики». Неодноразова учасниця, переможниця всеукраїнських, регіональних вокальних конкурсів і фестивалів. В минулому солістка, піаністка заслуженого народного вокально-інструментального ансамблю «Спектр». Актриса драматичного театру «Катерина». Постановник творчих заходів, проектів: «Разом з нами», Літній дивертисмент», «Діти-квіти», «Квітка сповнена бажань», «Змінити все», «Знайти свою планету», «Принцесами не народжуються». Авторським створінням стала постановка мюзиклу «Диво» та благодійного проекту «Відчинилося життя». Режисувала відео кліпи «Гімн дітей Новомосковська» і «Оберіг». Має стаж роботи з дітьми 17 років.
Валентина Тіменко
Валентина ТіменкоАдміністратор. Педагог соціально-психологічної допомоги.
Закінчила музичну школу, педагогічний коледж, Бердянський державний педагогічний університет. Працювала в дитячому садку, дитячо-юнацькому клубі «Романтик» при комітеті у справах дітей, сім’ї та молоді. Стаж роботи з дітьми та молоддю 33 роки. Ведуча та сценарист міських сімейних конкурсів: «Моя сім’я», «У Новомосковську, славетнім краї – сім’я міцна нехай зростає!», молодіжного конкурсу «Шляхетних і гарячих сердець», «КВН». На даний час працює в психологічній службі загальноосвітньої школи, стаж роботи – 10років.
Владислава Бондаренко
Владислава БондаренкоХореограф-постановник.
Навчалася у школi «Bomond dance school». Приймала участь у всеукраїнський та мiжнародних фестивалях. Закiнчила Днiпропетровський «Театрально-художнiй коледж» Отримала спецiальність - "артист балету, хореграф". Працювала за кордоном: Туреччина (виконавиця у шоу-балетi), Ливан (телепередача «Star Academy»).
Наріне Гіносян
Наріне Гіносян Викладач
Закінчила музичну школу, Відокремлений структурний підрозділ "Музичний коледж" комунального вищого навчального закладу "Дніпропетровська академія музики ім. М.І.Глінки", здобула кваліфікацію викладача початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів; артист хору, ансамблю. Отримувала перемоги у міжнародних,  всеукраїнських вокальних конкурсах та фестивалях. "Little blues" - це початок професійної праці з дітьми.
Снєжана Романенко
Снєжана РоманенкоВикладач
Освітлює творчість Little Blues в інстаграм! Звичайна мама, яка водить свою доньку в little Blues і тому завжди цікавиться чим живе студія в цілому. Любить роботу з камерами, обожнюю відео, фото, займається рекламою. Підтримка та створення якісного контенту та розкрутка соціальних мереж Little Blues, стало для неї новим, справжнім відкриттям))). Хоч і залишається за лаштунками творчого життя колективу, але все рівно відчуває себе частиною нашої цікавої, сильної, дружньої команди little Blues. Має багато ідей, які хоче втілити у життя студії little Blues.
Віталій Вакал
Віталій Вакал Декоратор. Технічне забеспечення.
Мріяв бути актором, але так склалось, що після закінчення середньої школи навчався у Діпропетровському механіко-металургійному технікумі та отримав спеціальність технолога. Закінчив з відзнакою Академію будівництва та архітектури. Театральне закулісся продовжує зачаровувати його і до цього часу. З першого року існування вокальної студії «Little Blues» бере активну участь у її житті: став декоратором всіх творчих проектів, а у «Енні» зіграв головну роль містера Віллі; дизайнером і технічним виконавцем в створенні студійного залу для занять, матеріальним спонсором.
Олександр Романенко
Олександр Романенко Фотограф, відеограф
Дуже творча особистість. Свій творчий шлях розпочав ще з юних років, адже все хотілося зафільмувати чи зфотографувати. Спочатку це було просто хоббі. Але життя поєднало хоббі з професією. Декілька років працював на телеканалі в м. Дніпро. Його портфоліо робіт дуже різноманітне: фото, відео, зйомка концертів, мастер-класів, музичних кліпів. Особливу увагу приділяє Little Blues, адже в ньому навчається донька Ліза. Тому завжди хоче для little Blues зробити щось цікаве й нове.
Олександр Храпов
Олександр ХраповКомпозитор. Оранжувальник. Гитарист. Студія звукозапису.
Професійний гітарист, оранжувальник, позитивна, творча особистість. Свій музичний шлях розпочав у 12 років, коли почав навчатися грі на гітарі. Велика і різноманітна діяльність у різних колетивах і сольних проектах. Грав з популярними артистами на великій сцені. В даний час працює сесійним музикантом в студії «Продакшн». Пише музику в стилі Soundtracks і New Rock. Має великий досвід концертної, студійної роботи.
Олександр Васюченко
Олександр ВасюченкоДизайнер
Художник. Займається дизайном з 1996 року. Основні напрямки: поліграфічний дизайн, дизайн та виготовлення сайтів, PR та брендінг. Працював в декількох дизайн-студіях. Freelancer. Серед клієнтів такі бренди як Інтерпайп, Гудзон, ТБМ-Дніпро, Агротехсервіс, PrestaShop, Avon. З 2012 року співпрацює з "Little Blues".

Команда Дніпра

Марина Замишляєва
Марина ЗамишляєваКерівник філіалу. Клас вокалу.
Мрії збуваються... Сила думок, жага діяти, впевненість в собі, це все я поєднала для здійснення своєї мрії. Ще недавно, я могла тільки спостерігати за творчістю чудового колективу little Blues. Уявляла себе поряд з молодими педагогами, в думках спілкувалася з вихованцями, хотіла стати однією з мам дитини з Little Blues. І це жагуче бажання бути там, бути разом з ними, бути однією з них, зробило чудо... Вже зараз я чекаю Вас у Дніпрі в майстерні зірок Little Blues.
Богдан Брауер
Богдан БрауерХореограф-постановник
Навчався у Дніпропетровському театрально-художньому коледжі (м.Дніпро), на хореографічному відділенні. Спеціальність: артист балету, педагог-хореограф молодших класів. Працював у ЦПР (Центр позашкільної роботи), м.Новомосковськ Україна. Посада: педагог- хореграф. Працював у театрі «Мел», м.Москва, Росія. Посада: педагог-репетитор. Театральна школа «МЕЛок», м.Москва, Росія. Посада: педагог-хореграф. Працював у Дніпровському Академічному Театрі Опери та Балету, м.Дніпро. Посада: артист балету другої категорії. Casino Du Liban, м.Джуни, Ліван. Шоу "El Saeda" Посада: танцівник. Працював у Московському Незалежному Театрі, Росія – Казахстан. Посада: аритст міманса. Проект "Міс Ліван", LBS, м. Бейрут, Ліван Посада: танцівник Проект "Золотой голос", LBS, м. Бейрут, Ліван. Посада: танцівник   Закінчив курси у "Вища Школа Массажу", м. Черкаси.   Україна. Спеціальность: Класичний та антицелюлитний массаж. Шоу-балет "S-PROJECT", Китай. Посада: танцівник. Шоу-балет "All_Fusion", Китай. Посада: танцівник.
Олександр Храпов
Олександр ХраповДизайнер, професійний комерційний і модельний фотограф
Досвід роботи якого більше 10 років. Засновник студії дизайну та фотографії RawStudio.

ПК Металургів, 
51200, Україна, м. Новомосковськ,
вул. Паланочна, 6


+38 097 520 36 73
+38 099 463 70 23
+38 097 269 54 49

© 2017-2019 "The Little Blues" Creative Workshop Studio. All Rights Reserved. Designed By Acool