Підготовча група (3-4 роки)
Image
Підготовча група (5-6 роки)
Image
Молодша група
Image
Середня група
Image
Старша група
Image
Танець - з'єднання душі і тіла, а також відмінний спосіб проявити свої почуття і емоції. Звичайно, можна просто танцювати, а навчитися робити це професійно допоможуть хореографи Little Blues - Владислава Бондаренко і Владислав Матвієнко.

В Little Blues є можливість навчитися самовиражатися завдяки мові тіла. Адже танець - це кращий спосіб підняти настрій, розкріпачитися. Ця динаміка і рух так необхідні для нашого життя. Little Blues представляє найпрогресивніші і сучасні напрямки хореографії Hip-Hop, Jazz-Funk, Jazz-modern, Contemporary, хореографію для самих маленьких і гімнастику. Навчання танцям проходить в позитивній, творчій атмосфері, і ведуть танці для дітей професійні хореографи, які віддають всіх себе улюбленій справі і хочуть розділити свій світогляд і знання з молодим поколінням.

Наша студія не просто вокальний гурток - це цілий світ, особливе місце, де тобі завжди раді, місце, в якому можна вільно проявляти себе, знаючи, що тебе завжди зрозуміють і підтримають.

Little Blues - саме те місце, де ви не тільки навчитеся танцювати, співати і правильно триматися на сцені але і просто відчуєте себе щасливими!

ПК Металургів, 
51200, Україна, м. Новомосковськ,
вул. Паланочна, 6


+38 097 520 36 73
+38 099 463 70 23
+38 097 269 54 49

© 2017-2019 "The Little Blues" Creative Workshop Studio. All Rights Reserved. Designed By Acool