Диво

Для того, щоб на світ з’явився перший фентезі-мюзикл «Диво», у вокальній студії «Little Blues», потрібно було глибоко зануритися у дитячий світ, спостерігати за підлітками, цікавитися їх інтересами та проводити з ними багато часу.  
dv1.jpg
  В основі сюжету – містичні пригоди маленької дівчинки Аліси. Через свою лінь та невихованість, вона перетворюється на Жабалю. Щоб повернути собі вродливу красу, потрібно було прикласти чимало зусиль: навчитися працювати, допомагати, а головне – повірити в свої сили і в себе.
dv3.jpg
Мандруючи у рослинній природі Жабуля зустрічає друзів, які допомагають їй подолати всі труднощі та випробування. Ось і наближається кульмінація вистави. За допомогою неповторних яскравих костюмів, дивовижної прекрасної музики, сцена оживає різнобарвними квітами, метеликами. Глядач попадає у справжню казку і захоплює подих.
dv4.jpg
Діти одночасно співають і танцюють у складних хореографічних малюнках. Диво сталося! У квітучому саду від роботи та втоми Жабуля засинає, а прокидається гарною, красивою дівчинкою. Головна героїня – Аліса, вихованка вокальної студії «Little Blues» - Поліна Курбатова чуттєво передала глядачу свої емоції, слова та рухи. І їй повірили. Це була перемога над собою, це було диво, яке може статися з кожною людиною, потрібно тільки захотіти. 
dv2.jpg

ПК Металургів, 
51200, Україна, м. Новомосковськ,
вул. Паланочна, 6


+38 097 520 36 73
+38 099 463 70 23
+38 097 269 54 49

© 2017-2019 "The Little Blues" Creative Workshop Studio. All Rights Reserved. Designed By Acool