Принцесами не народжуються

Коли в країні йде війна і діти залишаються без батьків, тема сирітства, як ніколи актуальна. На сцені дитячий будинок і десятки нещасних дітей, які так чекають своїх батьків, мріють про родину, затишну домівку та розуміють, що це все – їх «рожеві мрії», які ніколи не здійсняться.
50.jpg
Лише одна дівчинка Енні щиро вірить, що її обов’язково знайдуть і заберуть. Біля самого серця вона береже потерті листи від своїх батьків. Образ цієї сильної, сміливої дівчинки яскраво зіграла учасниця вокальної студії «Маленький блюз» - Анна Чупрун. Бажання Енні знайти родину здолало усі перешкоди.
28.jpg
Втікаючи з дитячого будинку від потворної пані Уваги, вона зустрічає у великому місті обездолених, жорстоких безхатників. В цих масових сценах додала емоцій група МС-майстри церемоній. І тільки той самий лист спасає Енні та додає сили мчати далі… І сльози, і сміх були під час перегляду. Глядачі затамував подих чекали Happi End і це сталося. Сила і віра перемогли. Енні – в теплім домі, під кришталевою люстрою горить камін. А саме головне – поряд мама і тато.
2771.jpg
Велика кількість декорацій, реквізиту, продумані бездоганні костюми, чутлива гра дітей – все це не залишилося непомітним. Вражала і музика. Американський джаз був гармонійно сплетений із сучасними відомими хітами. У мюзиклу прийняли участь усі без винятку студійці. На фінальний парад на сцену вийшли навіть мами. 
305.jpg

Цей творчий проект залишив слід в серцях всієї творчої команди:

  • Художній керівник – Тетяна Вакал,
  • Технічне забезпечення – Віталій Вакал.
  • Головний хореограф  - Олена Гайворонська,
  • Студія звукозапису – Олександр Храпов,
  • Викладач вокалу – Анастасія Строїло,
  • Автор сценарію – Любов Нечта.

ПК Металургів, 
51200, Україна, м. Новомосковськ,
вул. Паланочна, 6


+38 097 520 36 73
+38 099 463 70 23
+38 097 269 54 49

© 2017-2019 "The Little Blues" Creative Workshop Studio. All Rights Reserved. Designed By Acool